Сьогодні мав можливість бути присутнім у актовій залі Бродівського педагогічного коледжу, де міський голова Анатолій Белей звітував про власну діяльність та роботу міської ради у 2017 році.

Щодня, йдучи на працю, чи просто прогулюючись, можемо побачити реальні зміни, які відбуваються у нас в місті. Це відремонтовані дороги, це впорядковані сквери, це нові дитячі майданчики та сучасне вуличне освітлення; каналізування та водовідведення вулиць, їх прибирання, ремонти під'їздів, - ці та інші досягнення стали можливими та реальними завдяки плідній роботі Бродівської міської ради, комунальних підприємств та міського голови зокрема.

Щиро тішусь з того, що місто, у якому я проживаю, визнає Європа - маємо прекрасну співпрацю з м. Жихлін, Волув, Вольфратсхаузен та іншими містами. Все це є доступним, бо ми вкотре зробили правильний вибір, коли обрали дійсно достойного міського голову та депутатський корпус.                          

      Я щиро вірю, що наше місто стане ще кращим та привабливішим та, як громадянин міста Броди, висловлюю щиру подяку міському голові, виконкому та депутатському корпусу за плідну роботу і бажаю успіхів у майбутніх починаннях!