Ділове та політичне затишшя літніх місяців не продукує гучних політичних та соціально-економічних заяв у вітчизняному інформаційному просторі. Але... Кілька останніх подій (на перший погляд, нічим не повязаних між собою) вимальовують сумні реалії.

Першою новиною, яка вразила дикунством поведінки, є повідомлення про те, як під час гастролей в Одесі басист гурту BloodhoudGang  Джаред Хасселхофф обпісяв державний український прапор. Саме той синьо-жовтий стяг, який є символом нашої державності, за який полягли сотні тисяч наших предків, за який катували і нищили. Це він дозволив собі зробити на очах багатолюдного натовпу фанів. Так, саме натовпу без національної та державницької ідентичності. Цей натовп не освистів свого кумира, не покинув так званий концерт. Цей натовп спостерігав потім як той же ж „кумир-герой” поглумився і над державним російським прапором зі словами „Не кажіть про це Путіну”.

Детальніше...

 Поява інформаційного ресурсуhttp://namezhi.com.ua  більш ніж актуальна. Адже проект „На межі територій та епох” – це не просто інформаційний та краєзнавчий ресурс, це вдала спроба зробити наш край відкритішим для світу, можливість для пропагування наших історичних та туристичних можливостей.

Переконаний, що сайт http://namezhi.com.ua  стане майданчиком для активного та щирого спілкування мешканців та вихідців з Брідщини, Радивилівщини, Горохівщини, Радехівщини та Кременеччини, котрі поєднані географічно, культурно, історично та духовно. Адже проект „На межі...” – це прекрасна можливість ще більше зблизити воєдино наш край, котрий поділений територіально на кілька адміністративних одиниць.

Детальніше...