Б Р О Д І В С Ь К А  О Р Г А Н І З А Ц І Я  С П І Л К И  О Ф І Ц Е Р І В  У К Р А Ї  Н И

                                                                                                                              -                                                        -   -            До  всіх «хохлюїв», що рахують себе українцями, а розмовляють російською –

                                

                                                                   З  В  Е  Р  Н  Е  Н  Н  Я

 

    Скажіть відверто «хохлюйські» морди -  яку статтю у Конституції України треба прийняти, щоб ви всі зрозуміли, що в державі Україна державною мовою є українська?! А це, відповідно  означає, що до кожного українця чужою мовою говорити можна тільки тоді, коли сам українець так  дозволить!.. І ніякі закони Ківалових чи Валуєвих не можуть нормувати  інакше мовні відносини в Україні!..

«Хохлюї», що ж треба, щоб таке відбулося аби ви, продажні шкури відмовилися говорити мовою російського окупанта, який загарбує українську землю і вбиває  ракетами наших українців, дітей українських матерів, рідних, друзів, братів і сестер?!.

Яку ще треба провести для вас «хохлюйські» яничари просвітницьку роботу, щоб ви зрозуміли, що мова кожного народу це  стратегічна зброя!.. Для нас,українців мова, це зброя захисту від ворогів, а для москалів – це зброя нападу і війни за так званий «рускій мір» до якого ви всі «рускоязичні» із  своїм хохлюйським «штоканням» і належите!..

Якої ще біди не вистачає на нашій землі, щоб мозок продажного «хохлюя» став українським, щоб ота примітивна сіра речовина думала і видавала звуки рідною мовою, щоб споживацька натура шанувала і любила в першу чергу свою, а не чужу культуру?!.

Які ЗНО треба здати вашим «дитяткам», щоб усвідомити, що вони не москалі, а українці і мову рідну треба знати не для оцінки в атестаті, а для продукування в українському суспільстві – на Хрещатику, в клініці, в офісі компютерних технологій,на футбольному полі – скрізь і всюди, як це роблять москалі у себе вдома, поляки, словаки та всі інші не запроданці, а патріоти свого етносу?!.

Які інститути за «народні» гроші треба закінчити кожному «хохлюю», щоб нарешті знати, що московські царі купили патріархат у Візантії , Володимир отримав хрещення в Криму,  українці на березі Дніпра, а духовна відправа у християнських храмах України має відбуватись українською?!.

Яке приниження треба ще відчути кожному «хохлюю», щоб узнати географію свого краю окупова –

ного російською мовою?!.

Що ще треба вам змоскалені «хохлюї», хто закінчив українські школи, щоб ви виховували дітей україномовними , а не янечариків з оманним «масковскім» діалектом?!.

Що «хохлюї» вам з історії потрібно взнати, щоб зрозуміти, що українську націю століттями прагнули розмити і розселити, а російська мова  нав’язувалась силоміць?!.

Яку історію від часів знищення Боголюбським Києва до сучасності вам «хохлюї» треба узнати, щоб

усвідомити нахабну сутність москаля?!.

Скажіть руськомовні «хохлюї» - скільки голодоморів треба влаштувати українцям, щоб через покоління закодувалась в генах захисна функція від всього чужого і небезпечного, що знищує тих, хто хоче жити не по москальське, а по українське?!.

Як вам «хохлюї» довести, що Толстой і Пушкін не були українцями, а Шекспір і Твен не були москалями, та що москаль ніколи не говоритиме українською, не розуміє української, чути її не хоче, а хохляцьке «гаканьє» під московський діалект сприймає ненависно і дуже іронічно?!.

Невже вам усім «хохлюям», російськомовним українцям за національністю не зрозуміло, що поширення російської мови в Україні завдяки вам - веде до монополії на мовне середовище в технологічній сфері, в соціумі, в офісах, в  спорті і прийде час,все це потрібно буде випалювати «вогнем і мечем», то хіба така ситуація Україні в перспективі потрібна?!.

Ніхто і ніде не любить запроданців. І як би найкраще «хохлюй» не співав милозвучною російською мовою, москаль завжди буде таку істоту ненавидіти і тупо використовуватиме під темою «руского міра»!.. Отже, схаменіться всі, хто не хоче бути «хохлюями» і бачити такими своїх дітей. Говоріть, пишіть і продукуйте все рідною материнською мовою і ворог не завадить нам збудувати дійсно комфортну українську державу. Пора усвідомити – Україна незалежна уже більше 25-ти років!..

                                                   Слава Україні! Героям слава!

                                                                                  Полковник Микола Зеленський

                   10.04.2017р.                                               Спілка офіцерів України