Б Р О Д І В С Ь К А  О Р Г А Н І З А Ц І Я  С П І Л К И  О Ф І Ц Е Р І В  У К Р А Ї Н И

 

     

                                                                                            До голови Бродівської районної ради

                                                                                            До голови Бродівської райдержадміністрації

                                                                                            До голови Бродівської міської ради

                                                                                            Депутату Львівської облради О.Панкевичу

                                                                                            Депутатам Бродівської міської і райрад

                                                                                            Головному лікарю БЦРЛ     

 

                                                                З В Е Р Н Е Н Н Я

 

     Переконливо просимо розглянути можливість перенесення місця постійного функціонування дитячого поліклінічного відділення Бродівської районної центральної лікарні (БЦРЛ)в приміщення, яке б відповідало вимогам сьогодення, кращим умовам роботи медичного персоналу, розміщенню спеціалізованих кабінетів та обладнання, а найважливіше – умовам, в яких мають знаходитись в усі пори року пацієнти, відвідувачі(діти дошкільного і шкільного віку та батьки з немовлятами).

Справді, дійсно соромно за те, що дитяча поліклініка в процесі постійного завантаження по медичному обслуговуванню самого найдорожчого людського скарбу – дітей і їхнього здоров’я, протягом багатьох років опиняється  поза увагою тих, що були та й (напевне?!) діючих очільників, заступників і начальників різного рівня всього Бродівського району.

Важко повірити в те, що керівники міського і районного масштабу, ведучи (несучи) своїх дітей(онуків) з ошатних маєточків чи особняків, глянсованих за парканами плиткою, не помічають величезної різниці в тому, як вони подбали про себе, та умови свого чада і в яких доводиться знаходитись під час його медичного обслуговування!..

Підставою для написання цього звернення, стали численні прохання від сімей військовослужбовців, які мають в родинах немовлят, дітей дошкільного і шкільного віку.

Провівши попереднє дослідження такого питання,  Бродівська організація СОУ, дійсно визначає своє заувагою у зверненні нагальну необхідність перенесення місця робочої медичної діяльності дитячого районного поліклінічного відділення по щоденному, постійному обслуговуванню дітей всього Бродівського району!!!

Діюче приміщення, в якому знаходиться Бродівська дитяча районна поліклініка, реально за багатьма ознаками вже  не відповідає вимогам сьогодення для забезпечення  дітей(сімей), які звертаються за допомогою в лікуванні, або просто згідно планових заходів медичного обслуговування населення району.

Не треба бути великим фахівцем у медичній галузі, чи спеціалістом із знання спеціалізованих споруд, щоб зробити висновок – приміщення дитячої поліклініки БЦРЛ не для відвідування мам з дітьми на руках, хворими, немічними…

Приміщення розташоване так, що доводиться підійматися з дитиною крутими вузькими східцями, на поверсі тісний маленький, темний коридор, не дуже зручно розміщені туалет та умивальник, немає належної вентиляції і інше. В період проведення щеплень, перед початком навчального року, по його закінчення, в час епідемічних спалахів, районне дитяче поліклінічне відділення приймає дуже багато дітей і батьків, які змушені опинятися! в тісному приміщенні, або під дощем чи снігом чекати на вулиці. Хіба наші діти і ми - батьки заслуговуємо таких умов у відношенні до себе?!

Просто уявимо собі, що на даний час і протягом багатьох років на відстані ста метрів від дитячої поліклініки у світлих, доволі сучасних кабінетах в окремому приміщенні із своїм подвір’ям , гаражем, актовою залою та іншими зручностями працює колектив журналістів редакції газети. Не маючи до них претензій, сподіваємось(лише як уявний варіант!), що вони за психологією своєї діяльності могли б прийняти  навіть  самостійне рішення з пропозицією помінятися приміщеннями з дитячою районною поліклінікою, яка дійсно несе велике навантаження по обслуговуванню дітей, онуків, правнуків – нашого майбутнього покоління, за успішність якого в майбутньому бореться кожен патріотичний український журналіст. Хоча, без усіляких сумнівів,  журналісти теж цілком заслуговують нормальних сучасних умов знаходження і творчої діяльності.

 Ось, саме тому і треба нам усім і тим, хто «відповідає!» і не байдужим - подумати над реальним вирішенням порушеного громадянами всього району питання!.. Підтвердженням є збір підписів, що вже проводиться. Результати  будуть надані керівникам відповідних рівнів, депутатам та висвітлені у ЗМІ.

Зрозуміло, що для реалізації  пропозицій за зверненням Бродівської СОУ потрібне додаткове вивчення поданої проблеми. Але те, що у  районному центрі Бродах, в межах знаходження БРЦЛ необхідно знайти(збудувати) краще приміщення для районного поліклінічного відділення не викликає сумнівів - це факт, з яким погоджуються і лікарі і потенційні їхні клієнти, а особливо батьки, котрі є вже ними сьогодні  і  ті, хто планує  стати такими завтра.

Сподіваємось на розуміння, підтримку і позитивне рішення!.. Адже: «Пріоритети розвитку на місцевих рівнях – визначає громада, а сильна громада це сильна держава!» - П.Порошенко, 30.06.2017рік в промові з 25-річчя АУМ.  

                                                                                Слава Україні

 

 

 

                                                       Голова Бродівської організації Спілки офіцерів України

                                                               Полковник                        Микола Зеленський  

30.06. 2017 рік