Чому ж людей на мітинг прийшло так мало? Чому не було того ефекту якого очікували? Тому, що досі не всі розуміють простих речей. Європу будував спротив, а не танці і співи зі сцени. Броди всяко пробували скопіювати Київ: і виступи продумали, і пісень націоналістичних з інтернету завантажили. І так, як у Києві, так і в Бродах на Майдані знову народжувалася диско - концепція революції. Я, звісно, люблю музику. Але така "революція" мало на що тепер впливає. Зараз не 2004 рік. Але чомусь нині нею знову пропонують "здолати режим". Вам не здається це пройденим етапом? Повторюємо свої помилки знову, панове? 
           До найдрібніших подробиць повторюється Майдан - 2004. Особливо його негативна складова. Опозиційні лідери прийшли на майдан як господарі ситуації і зразу почали наводити порядок, як вони це розуміють. Взяли в свої руки облік та розділення всього, що приносять і привозяь на Майдан кияни і свідомі люди з других районів України: харчі, теплі речі. І, особливо, гроші. Громадськість, яка була ініціатором і початківцем Майдану - 2013, відсунута на двадцятий план. Прийшли опозиційні батьки – командири... А що буде коли «банда» піде геть і наші «кормільці» займуть їхнє місце??? Навіть не хочу собі цього уявляти. Я знаю, що були пройдисвіти, які зуміли з Помаранчевого майдану поїхати на власних автомобілях і знаю тих, хто до сих пір лікує свої легені після лежання під водометами на перехресті Банківської і Лютеранської. Ви запитаєте, а де ж істинні Лідери громадянського майдану, які все починали на свій страх і ризик, яких поливав дощ, продував вітер і «лупила» народна міліція? Там же і залишилися. На асфальті майдану… І сьогодні вони можуть хіба що зайти погрітися в намет до якихось партійців. І то, якщо мають там знайомих і не схожі на "провокаторів" чи "тітушок"… 

         Про "тітушок" теж окрема історія. Сьогодні лідери опозиції з трусів вискакують, доказуючи, що бійки з Беркутом біля адміністрації президента спровокували якісь міфічні "тітушки" БРЕХНЯ!!! Безжальна рубка беззахисних людей, в тому числі дітей, вивела з рівноваги дійсних свідомих Українців. Не партійців, які за зарплату чи якісь коврижки, біжать за своїми лідерами, а простих українських хлопців, в грудях яких б'ється просте людське серце громадянина і патріота. І пішла «жара» ... Не взяли адміністрацію Президента по одній простій причині. В перші ряди загородзагону ці ублюдки виставили молодих пацанів - солдатів срокової служби, тих же дітей. Тільки це і стримало основну масу відчайдухів, які були готові кістьми лягти, але відплатити тварюкам в формі захисників України і її народу. І показати "що ми, браття, козацького роду"!!! Тепер опозиція відмежовується від цих людей, від істинних патріотів і героїв. Адже серед них дійсно не було членів будь якої політичної, тим більше, парламентської партії. Були просто Люди, яким затьмарила розум ментовська, нічим не виправдана, жорстокість до мирних беззбройних людей, в більшості – дітей… Ось і все. Чому ж офіційна опозиція не визнає цього? Може, не знає? Навряд чи. Скоріше тому, що тоді треба сказати що ці козаки - ГЕРОЇ! Бо вони зробили те, про що балаболи з мандатами тріпаються на кожному кроці. Нехай не вдало, без перемоги. Але був бій!!! А без бою перемоги не буває. Може, опозиція боїться, що таку поведінку не сприйме Європейська спільнота? На мій погляд, причина одна. Наші лідери опозиції бояться національної революції більше ніж влада. Вони не хочуть зміни систему, вони просто хочуть самі стати владою, залишивши систему такою як вона є. Це їхня істинна мета. Все інше від лукавого. Але тут є одна їхня велика біда і прорахунок. Коли їх почнуть сер'йозно рвати, а почнуть, за них ніхто не піде до кінця, як вони, з різних причин, не пішли за Юлю. Їхні штатники та проплачена масовка можуть тільки підтакувати їм та потихеньку красти їхні гроші. На щось більше вони не здатні апріорі. 

            Казав нардеп «свободівець» Михальчишин, що ми «сопляки»… Всі ми були «сопляками». Коли дійсно ПОЧНЕТЬСЯ, то реальність вулиці швидко розставить все на свої місця. Ще подивимось, хто сопляк. Сопляк той, хто показує «факи» іншим людям на 9 травня, той, хто веде себе неадекватно в парламенті, розпродує землі у Львові. Ото сопляк. Людям дається революція якраз для того, аби вони відчули радощі боротьби. Європейське щастя - виборювати свої права і перемагати. 
            Хочемо відчути себе в Європі? Хочемо бути європейцями? Тоді не потрібно плювати в ліфті, смітити в під’їздах, кидати сміття поза смітник, їздити не за правилами, давати та брати хабарі. Потрібно поважати свою історію та культуру – і ми самі не помітимо, як будемо в цивілізованій європейській державі.