Не думав, що втручатимусь у питання, яке так популярне серед обговорень у Бродах. Питання дозволу ввезення Львівського сміття на Бродівський полігон. Одні когорті населення це питання сильно “болить”, інша — вважає, що їй це не потрібно. У кожного своя думка і система вирішення проблеми. Але які вони, оті думки? Зрозуміло, що та категорія населення, якій це питання не цікаве — не запропонує шляхів вирішення проблеми, що виникла і не прийматиме участі в обговоренні. А от думка місцевого активу викликає зацікавлення. Після довгих дискусій існувала думка, що все таки Львову з проблемою варто допомогти, звісно лише у рамках 400 тон та чіткому контролю. 

       Моя думка з цього питання проста. Львову ВАРТО допомогти. Ми в цьому світі ніколи самі не були і не з неба добро падало на Бродівщину. Неодноразово сільські, селищна, районна та міська ради звертаються у облраду для співфінансувань якихось пропозицій. Неодноразово пишуться мікропроекти, які отримують ПОЗИТИВНЕ вирішення. В обласний бюджет платять податки усі мешканці області, це спільні гроші, які йдуть в т.ч. і на мікропроекти, програми та інші пропозицій Бродівщини (а саме облрада та ЛОДА їх співфінансують). Голова ЛОДА попросив сприяння у нашої громади. Не вважаю за доцільне давати відмову. Нас підтримують, чому ми тоді “стаємо в позу”? 

      Де ж були всі тепер небайдужі, коли десятками років вивозилось сміття на полігон — 9400 тон в рік? Де ж були всі тепер небайдужі, коли те ж сміття просто звичайні жителі банально вивозили в ліс і кидали на ділянки, де зараз всі і відпочиваєте? Вибачте за трактування, але ваші дії виглядають не більше аніж просто PR. Відеокамера — це не показник вашої ефективності, а метод інформування. Хочете контролю та лише 400 тон? Хай так і буде. Контролюйте в'їзд, привезіть велику вагу і вперед! Але руку допомоги столиці Західної України подати ТРЕБА! Не варто прикриватися політичними позиціями, статусами, званнями. Треба просто проявити людяність і вам воздасться! 
      Депутатам — проявити мудрість та прийняти рішення, яке підказує їм власна совість. Мудрості у прийнятті рішення!